tu jesteś: STRONA GŁÓWNA
Informacje
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Górale szykują gorące powitanie Kamila Stocha i całej drużyny skoczków

Górale szykują się do świętowania powrotu podwójnego złotego medalisty pod Tatry. Co prawda Kamil Stoch na jeden dzień odwiedził właśnie Zakopane, ale oficjalnie powitanie skoczka planowane jest na koniec marca. Takie zresztą jest życzenia zawodnika, który przypomina że przed nim jak i całą drużyną jeszcze sporo zawodów m.in w ramach Pucharu Świata. Dlatego na świętowanie dwóch złotych medali przyjdzie czas już po zakończeniu tegorocznego sezonu.


Andrzej Gąsienica-Makowski starosta tatrzański zapowiada, że powitanie Kamila Stocha jak i całej drużyny będzie miało wyjątkową oprawę. Wiadomo że według wstępnych planów huczne witanie Kamila Stocha i jego kolegów ma zostać podzielone na dwie części. Najpierw w rodzinnej miejscowości złotego medalisty w Zębie a potem jeszcze w Zakopanem na Wielkiej Krokwi. Podobnie było już rok temu kiedy to górale świętowali zdobycie przez Stocha mistrzostwa świata. Ostateczny program powitania będzie znany jednak zapewne za kilkanaście dni.

Andrzej Gąsienica-Makowski starosta tatrzański  
1999-2015 © MATinternet Zakopane i Tatry:: Projekt - Tatrzańska Agencja :: Utrzymywane na serwerze MATinternet :: Powered by AntCms :: statystyki serwisu