tu jesteś: STRONA GŁÓWNA
Kalendarium imprez
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Już za niespełna pięć miesięcy jubileuszowe V Europejskie Targi Produktów Regionalnych w Zakopanem

Tatrzańska Agencja Rozwoju , Promocji i Kultury zaprasza na V Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które odbędą się 10-17 sierpnia 2014 roku w  Zakopanem. A póki co, przypominamy ubiegłoroczną edycję targów, którą w wakacje codziennie odwiedzało tysiące turystów.


Targi to różnorodność regionów i kultur a w szczególności bogactwo produktów regionalnych, które ze względu na proces produkcji oraz hodowli w naturalnym środowisku zasługują na miano zdrowej żywności. Podczas Targów zarówno uczestnicy jak i odwiedzający poprzez pokazy, degustacje oraz spotkania mają możliwość dogłębnego zapoznania się z walorami smakowymi oraz odżywczymi tych produktów. Zaś na scenie zobaczyć i posłuchać muzyki, tańca i śpiewu. Ważnym elementem Targów są konferencje poświecone tematyce produktów regionalnych w aspekcie szeroko rozumianego rolnictwa, poprzez hodowle, marketing, sprzedaż oraz zapisy legislacyjne. W ramach III Europejskich Targów Produktów Regionalnych odbyła się konferencja poświęcona 50-leciu Wspólnej Polityki Rolnej współorganizowaną przez Komisję Europejską, Agencją Rynku Rolnego oraz Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury. Targi to także prezentacja twórców ludowych, ich rękodzieła i twórczości, które przekazywane z pokolenia na pokolenie nadal spotykają się z dużym zainteresowaniem. Podczas Targów odbywają koncerty gwiazd, pokazy kulinarne, konkursy. Ciekawy program zachęca turystów i mieszkańców Podhala do wspólnej zabawy.

IV Europejskie Targi Produktów Regionalnych - fotorelacja z tegorocznej edycji

   
1999-2015 © MATinternet Zakopane i Tatry:: Projekt - Tatrzańska Agencja :: Utrzymywane na serwerze MATinternet :: Powered by AntCms :: statystyki serwisu