•  

VIII Międzynarodowe Forum Górskie

W dniu 22 czerwca 2017 roku odbędzie się
VIII Międzynarodowe Forum Górskie w Zakopanem
w Pensjonacie Antałówka ul. Wierchowa 2
Polskie Tatry SA

 
Temat:
„Klaster energii – szanse i bariery rozwoju”
zobacz więcej

Spotkajmy się na VII Międzynarodowym Forum Górskim

W dniach 24/25 listopada 2016 roku odbędzie się VII Międzynarodowe Forum Górskie w hotelu "Logos" w Zakopanem przy ul. Grunwaldzkiej 10.

 

Tegoroczny temat wiodący to „Kierunki rozwoju Podtatrza - wybrane zagadnienia”.

 

W dniach 24/25 listopada 2016 roku odbędzie się VII Międzynarodowe Forum Górskie. 

Regiony górskie to obszary o wyjątkowych walorach umożliwiających spełnianie przez nie ważnej roli społecznej poprzez rozwijaną działalność turystyczną, rekreacyjną i sportową.

Z tą świadomością Starostwo Powiatowe w Zakopanem  oraz Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury od paru lat organizują Międzynarodowe Forum Górskie nakierowane na strategię rozwoju tych terenów.

W bieżącym roku Forum poświęcone będzie wybranym zagadnieniom warunkującym rozwój Podtatrza.

Wzorem lat ubiegłych w konferencji wezmą udział przedstawiciele środowisk naukowych, przedsiębiorcy, politycy, ludzie samorządu oraz specjaliści z wielu dziedzin.

 

zobacz więcej

Międzynarodowe Forum Górskie

Międzynarodowe Forum Górskie jest konferencją prężnie rozwijającą się, która z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę uczestników z kraju i zagranicy. W konferencji biorą udział przedstawiciele ze środowisk naukowych, przedsiębiorcy, politycy oraz specjaliści z wielu dziedzin. Spójny wizerunek regionu górskiego przyczynia się do zwiększenia świadomości potencjalnych odbiorców, prezentując atrakcyjną i innowacyjną przestrzeń turystyczno-kulturową.

zobacz więcej